gantry-media://Slidershow/slider_03_v1.jpg

                                        Intencje Mszalne
                                                24.09 - 30.09.2018

Poniedziałek - 7.00 – 1) + Kazimierz Ziemianek 30 dzień po śmierci od córki Beaty
                                             2) + Mirosław Garbacz - greg
3) +  Kazimierz Batosz od kolegi Marcina ( poza parafią)
4) + Janina Jurek od Mateusza Bieryt z Sylwią ( poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od Zofii Wójcik z rodziną ( poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od Jadwigi i Krzysztofa Plata (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od Heleny i Jana Faron z rodz. z Nowego Sącza ( poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Pracowników Szkoły Podstawowe w Gołkowicach ( poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od córki Janiny ( poza parafią)
Wtorek - 7.00 – 1) + Leszek Gierczyk od syna Jana
                                 2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kuzynki Edyty z rodziną (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Szymona Bieryt (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od chrześnicy Józefy Krzak z rodziną z Gołkowic (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od Magdaleny i Łukasza Plata (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od wnuka Leszka z rodziną (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Stanisławy i Stanisława Pierzchała z Osady (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od córki Ireny (poza parafią)
Środa - 7.00 – 1) + Stanisława Janik
                              2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kuzynki Sławomiry z rodziną ( poza parafią)
4) + Janina Jurek od rodziny Cedzidłów ( poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od Marii i Michała Rams z rodziną (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od Rozalii Zielińskiej (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od wnuczki Lucyny z rodziną (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od koleżanki z pracy córki Lucyny i Agnieszki Gruca (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od wnuka Marcina (poza parafią)
            18.00 – 1)  Józef Adamczyk w 11 rocz. śmierci
                             2)  O szczęśliwe rozwiązanie dla Marii oraz o zdrowie dla matki i dziecka
Czwartek - 7.00 – 1) + Karol Warzecha od chrześnicy Janiny
                                     2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od Anny i Sławomira Maciuszek z rodziną (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Jadwigi i Krzysztofa Plata (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od Marii Potoniec z rodziną (poza parafią)
6) + Katarzyna Wąs od prawnuczki Ani i Kamila (poza parafią)
7) + Stanisława Gonciarz od Agaty i Jarosława Zoń (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od sąsiada Słowika (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od wnuka Pawła (poza parafią)
                       15.00 - Dziękczynno – błagalna w int. dzieci, młodzieży i nauczycieli
Piątek - 7.00 – 1) + Bronisław Wysogląd
                               2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od Anny i Stanisława Lorek (poza parafią)
4) + Aniela Pierzga od rodziny Motawów z Łazów (poza parafią)
5) + Stanisława Gonciarz od Kazimiery i Jana Kamińskich z rodziną (poza parafią)
6) + Katarzyna Wąs od Ireny z rodziną (poza parafią)
7) + Janina Jurek od rodziny Kowarzyków ( poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Rozalii Szumacher (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od wnuka Grzegorza (poza parafią)
Sobota - 7.00 - 1) + Kazimierz Ziemianek od syna Mariusza z żoną
                               2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od rodziny Surowiaków (poza parafią)
4) + Janina Jurek od rodziny Szewczyków z Borówna (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od syna Józefa z rodziną (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od znajomych wnuka Kuby (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od Marii Pustułka z rodziną (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Janiny i Krzysztofa Pierzchała (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od wnuczki Agnieszki z rodziną (poza parafią)
Niedziela - 7.00 – 1) + Franciszek Niemiec 26 rocz. śmierci wspominając żonę Annę i s. Jana
                                     2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od rodziny Polaków z Gabonia (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Małgorzaty i Krzysztofa Konieczny z rodziną (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od Teresy Śliwa (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od Piotra Pogwizda z rodziną (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od Marii i Kazimierza Godoń z rodziną (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Kingi i Mateusza Tokarczyk (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od brata Wojciecha (poza parafią)
                  10.00 – Dziękczynno-błagalna z Róży Św. Michała Archanioła oraz za zmarłe Członkinie, zelatorka Janina Szczepaniak
                  16.00 – 1) + Stanisława Janik
                                   2)  Za duszami w czyśćcu

                                   Intencje Mszalne
                                          17.09 - 23.09.2018

Poniedziałek - 7.00
1)  + Kazimierz Pustułka 7 dzień po śmierci od żony Marii
2)  + Mirosław Garbacz - greg
3) + Kazimierz Batosz od kolegów i współpracowników firmy Bat-Pol ( poza parafią)
4) + Janina Jurek od siostrzenicy z mężem ( poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od córki Krystyny z rodziną ( poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od rodziny Hardynów i Bobrów (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od Barbary i Józefa Godoń ( poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Krystyny i Andrzeja Kołodziejów z rodziną ( poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od Elżbiety i Mariana Rams ( poza parafią)
Wtorek - 7.00
1)  + Bronisława Kania
2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kolegów i współpracowników firmy Bat-Pol (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Agaty i Jana Guc z rodziną (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od pracowników NZOZ OLMED ze Strumienia (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od Stanisławy Pogwizd z rodziną (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od wnuka Jacka z żoną
8) + Leszek Gierczyk od kuzynki Walentyny Bieryt z Łazów (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od Artura i Wojciecha Rams (poza parafią)
Środa - 7.00
1)  + Leszek Gierczyk od córki Lucyny z narzeczonym
2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kolegów i współpracowników firmy Bat-Pol ( poza parafią)
4) + Janina Jurek od Kingi i Kamila Zych z rodziną ( poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od rodziny Kucharczyków (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od chrześniaka Andrzeja z rodziną (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od prawnuków Anety i Łukasza (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od kuzynki Stanisławy Pierzchała z mężem (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od rodziny Śmietanów i Porębskich (poza parafią)
            18.00 -   1)  Dziękczynno-błagalna w int. Doroty i Łukasza Bober w 5 rocz. ślubu
                              2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii
Czwartek - 7.00
1)  + Kazimierz Ziemianek od syna Kazimierza z żoną
2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kolegów i współpracowników firmy Bat-Pol (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Elżbiety Guc z rodziną z Madrytu (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od Agnieszki, Kamila i Rafała (poza parafią)
6) + Katarzyna Wąs od rodziny Jaskulskich (poza parafią)                                                                                                                                                                                                                                                                                                      7) + Stanisława Gonciarz od kuzynki Weroniki z rodziną (poza parafią)                                                                                                                                                                                                                                                                              8) + Leszek Gierczyk od siostry Józefy i Kazimierz a Krzak z rodziną (poza parafią)
9) +Zofia Twardowska od chrześnicy Wandy z rodziną z Gorlic
Piątek - 7.00
1)  + Andrzej Czyżycki w rocz. tragicznej śmierci
2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kolegów i współpracowników firmy Bat-Pol (poza parafią)
4) + Aniela Pierzga od Agnieszki, Kamila i Rafała (poza parafią)
5) + Stanisława Gonciarz od Małgorzaty i Marka Król z rodziną (poza parafią)
6) + Katarzyna Wąs od prawnuka Krzysztofa (poza parafią)
7) + Janina Jurek od Anny i Łukasza Guc ( poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od siostry Janiny i Jana Kwaśny z rodziną (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od Marii i Stanisława Bober (poza parafią)
Sobota - 7.00
1)   Dziękczynno-błagalna w int. Natalii z ok. 18 urodzin od rodziców
2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od kolegów i współpracowników firmy Bat-Pol (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Magdy i Łukasza Jurek z rodziną (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od Stanisławy i Stanisława Pierzchała (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od rodziny Kukulskich (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od Teresy Faron (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od siostrzenicy Bożeny i Krzysztofa Ormanty z rodziną (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od wnuków Kasi i Huberta (poza parafią)
Niedziela - 7.00
1)   Dziękczynno-błagalna w int. Pauliny i Jakuba w 8 rocz. ślubu
2) + Mirosław Garbacz
3) + Kazimierz Batosz od Tadeusza Citak z rodziną (poza parafią)
4) + Janina Jurek od Ireny i Michała Bieryt z rodziną (poza parafią)
5) + Aniela Pierzga od rodziny Popardów (poza parafią)
6) + Stanisława Gonciarz od rodziny Łatków (poza parafią)
7) + Katarzyna Wąs od Zofii i Grzegorza Faron z rodziną (poza parafią)
8) + Leszek Gierczyk od Jana Krzaka z rodziną z Gołkowic (poza parafią)
9) + Zofia Twardowska od córki Janiny (poza parafią)
               10.00 - + Aniela, Józef, Marek Jagiełka w rocz. śmierci Józefa
               16.00 -  Dziękczynno-błagalna w int. Katarzyny i Michała w rocz. ślubu 

Śp. Kazimierz Pustułka - msze św. z ok. pogrzebu

- W 7-dzień od żony Marii
- W 30-dzień od żony Marii
- Od syna Mariusza z rodziną
- Od syna Dariusza z rodziną
- Od córki Marzeny z rodziną
- Od córki Bożeny z rodziną
- Od córki Dominiki z rodziną
- Od córki Sylwii z rodziną
- Od syna Patryka z Asią
- Od Marii i Mieczysława Szewczyk ze Skrudziny
- Od Katarzyny Gawrońskiej z Obidzy z rodziną
- Od Anny i Franciszka Wójcików z Nowego Sącza
- Od rodziny Kuligów z Nowego Sącza
1. Od Iwony i Piotra Pyrchla (2 Msze św.)
2. Stanisławy i Mariana Pyrdoł
3. Marii i Tadeusza Plata z rodziną
4. Alicji i Marcina Iwan
5. Janiny Godoń
6. Barbary i Józefa Godoń (3 Msze św,)
7. Mateusza Godoń
8. Krystyny i Stanisława Szabla
9. Brata Stanisława z żoną i synem Piotrem
10. Barbary i Michała Gryźlak
11. Jadwigi i Wiesława Jurczak
12. Chrześniaka Łukasza Szabla
13. Daniela Godoń
14. Grzegorza Godoń
15. Pracowników Firmy Rolbud (5 Mszy św.)
16. Właścicieli Firmy Rolbud
17. Haliny i Mariana Kurowskich z rodz. ( 2 Msze św.)
18. Jana Bodzionego z rodziną
19. Szwagra Mieczysława Gryźlaka z rodz. (2 Msze św.)
20. Bartłomieja Gryźlaka z rodz.
21. Pauliny i Marcina Gryźlak
22. Rodziny Szkarłatów z Marcinkowic
23. Szwagra Stanisława Godoń
24. Ali i Piotra Godoń z Gołkowic
25. Rodziny Mikulców z Moszczenicy
26. Marii i Kazimierza Godoń z rodz.
27. Wojciecha Szczygła z rodz.
28. Stanisława Kania
29. Stanisława Tudaj z rodz.
30. Marii Janik z mężem ze Skrudziny
31. Michaliny i Michała Sroków z Lipia
32. Iwony i Dariusza Sroków z Lipia
33. Władysławy i Adama Baraściak ze Starego Sącza
34. Bogusławy z rodziną
35. Siostry Józefy z rodziną
36. Siostrzeńca Wojciecha z rodziną
37. Siostrzenicy Małgorzaty z rodziną
38. Siostrzenicy Barbary z rodziną
39. Stanisława i Jerzego Godoń z Kent (2 Msze św.)
40. Anny i Mieczysława Zielińskich z rodziną
41. Rodziny Zygmuntów
42. Barbary i Bronisława Chochorowskich z rodziną
43. Moniki i Krzysztofa Padula z rodziną
44. Józefy Padula
45. Małgorzaty i Roberta Kusyk
46. Kuzynki Michaliny z Woli Kroguleckiej
47. Elżbiety i StanisławaKulig
48. Aleksandry i Jana Siwulskich z dziećmi
49. Kuzyna Zbigniewa Pustułka z rodziną z Brzeznej
50. Anny i Grzegorza Pustułka z Podrzecza
51. Józefa Potoniec z rodziną
52. Wiesławy Szewczyk
53. Moniki i Krzysztofa Zielińskich z rodziną
54. Eweliny i Piotra Olchawa z rodziną
55. Ludwiki i Józefa Tudaj
56. Grzegorza Tudaj
57. Pracowników Przychodni Okulistycznej w Nowym Sączu
58. Rodziny Pabian z Barcic
59. Rodziny Ogorzały z Koszalina
60. Rodziny Grońskich z Brzyny
61. Stanisława Babika z rodziną
62. Żołnierzy i pracowników wojska 33Batalinu Lekkiej Piechoty z Dębicy
63. Kazimiery i Jana Kamińskich
64. Elżbiety i Stanisława Kolasa
65. Ewy i Wojciecha Godoń z rodziną
66. Józefy i Kazimierza Krzak z Gołkowic
67. Kazimierza Szewczyka z rodziną
68. Kuzynki Antoniny Jaskólskiej i Krystyny Sobieraj
69. Rodziny Darów
70. Zofii i Henryka Florek
71. Dyrekcji Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły Podstawowej w Gaboniu
72. Rycerstwa Niepokalanej
73. Walentego Zielińskiego
74. Stowarzyszenia „Szafirek” z Gołkowic
75. Druhen i Druhów OSP Gaboń
76. Grzegorza Szabli z narzeczoną
77. Chrześniaka Pawła z żoną i dziećmi
78. Zofii Huza ze Starego Sącza
79. Elżbiety Kolasa i rodziny Peciaków
80. Józefy i Józefa Iwan z rodziną
81. Józefy Ziemianek z córką
82. Rycerstwa Niepokalanej
83. Rodziny Lorków
84. Krzysztofa Gryźlak
85. Szefa i kolegów firmy OLMA
86. Lucyny i Zdzisława Szabla
87. Eweliny i Tomka Koterla z dziećmi
88. Stanisławy i Andrzeja Chojnackich
89. Ireny i Wojciecha Mamala
90. Joanny i Wojciecha Szewczyk
91. Barbary i Piotra Niemiec
92. Lucyny i Stanisława Stec
93. Brata Adama z żoną
94. Chrześniaka Mateusza Pustułka
95. Moniki i Ernesta Kachniarz
96. Rodziny Kachniarz z Mszalnicy
97. Bartłomieja Pustułka
98. Teresy i Zbigniewa Stec z Podegrodzia
99. Elżbiety i Józefa Zielińskich
100. Katarzyny i Mariusza Zielińskich
101. Pracowników Kardiologii Inwazyjnej w Nowym Sączu (2 Msze św)
102. Rodziny Nakielskich i Bodzionych
103. Bernadety Stafin
104. Barbary Mikulskiej
105. Pracowników Kardiologii Inwazyjnej w Nowym Sączu ul. Kilińskiego
106. Rodziny Nachyłów
107. Wojciecha Padula z żoną i dziećmi
108. Rodziny Kityński, Kocoń, Gurowski
109. Rodziny Iwańskich
110. Pracowników firmy Wenster
111. Elżbiety i Józefa Obrzud
112. Rodziny Wańczyków z Barcic
113. Anety i Andrzeja Krzak z Gołkowic
114. Krzysztofa Godoń z Młyńczysk
115. Teresy Janik
116. Bratanicy Barbary z rodziną
117. Marii i Stanisława Bober z rodziną
118. Krystyny i Władysława Kania
119. Pracowników firmy Rossman w Nowym Sączu
120. Rodziny Bobak z Olszany
121. Rodziny Stec z Jadamwoli
122. Gabrieli i Mariana Pustułka
123. Barbary i Henryka Wąchała
124. Małgorzaty i Mariana Kozyra
125. Doroty i Krzysztofa Kubas
126. Rodziny Matłoków ze Stasiówki
127. Rodziny Kubasów
128. Klasy Technikum Elektronicznego rocznik 2014/2018
129. Rodziny Kurowskich ze Skrudziny
130. Beaty i Mariana Pustułka z Przysietnicy
131. Moniki i Grzegorza Pustułka z rodziną
132. Rodziny Szabla z Moszczenicy
133. Rodziny Brzezińskich z Gołkowic
134. Rodziny Zyzaków z Nowego Sącza
135. Koleżanek Sylwii z Jagiellońskiej
136. Krystyny i Henryka Wilczyńskich oraz Danuty i Marka Barańskich
                                   

Intencja Apostolstwa Modlitwy na wrzesień: Intencja ogólnaAby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.