gantry-media://Slidershow/slider_03_v1.jpg

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
25 Niedziela Zwykła
23.09. 2018 r.


1. Dzisiaj msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00.
2. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej Różaniec św., który poprowadzi kl. III Gimnazjum. W tym dniu uczniowie z kl. VIII Szkoły Podstawowej oraz z kl. III Gimnazjum złożą deklarację wyrażającą chęć przystąpienia i dobrego przeżycia ostatniego etapu przygotowania do przyjęcia S. Bierzmowania. Zapraszamy na to wydarzenie rodziców oraz rodziny kandydatów do bierzmowania, a także ich świadków bierzmowania, przyjaciół, znajomych oraz wszystkich Parafian. Bądźmy z Nimi wspierając ich naszymi modlitwami, gdyż wszyscy w Parafii jesteśmy odpowiedzialni za dobre przygotowanie do życia sakramentalnego naszej młodzieży.
3. Czwartek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezb. O godz. 15.00 Msza Św. z okazji Święta Szkoły Podstawowej. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
4. Piątek - wspomnienie św. Wacława, męczennika.
5. Sobota - święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 8.00 spotkanie scholii i chętnych do śpiewania w sali parafialnej, zaś o godz. 9.00 spotkanie LSO.
6. Niedziela - przeżywać będziemy kolejną niedzielę synodalną. Po mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny na Plebanię.
7. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu Państwu: Polak, Poręba nr 46, Guc nr 156, Jurek nr 198, Batosz nr 183; o sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy Państwo: Stawiarski nr 32, Lorek nr 255, Łoboda nr 312, Bąk nr 268.
8.Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia a także chorym i cierpiącym życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedziela oraz Promyczka Dobra dla dzieci.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
24 Niedziela Zwykła
16.09. 2018 r.

1.  Dzisiaj Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
2. Wtorek - święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz polskiej młodzieży.
3. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej Różaniec św., który poprowadzi DSM.
4. Czwartek - wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, prez., Pawła Chong i Towarzyszy męczenników.
5. Piątek - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
6. Sobota - o godz. 8.00 spotkanie scholi i chętnych do śpiewania w sali parafialnej. O godz. 11.00 odbędzie się konsekracja kościoła w Przysietnicy.
7. Dnia 26 września ( środa ) zapraszamy młodzież klasy III Gimnazjum oraz klasy VIII Szkoły Podstawowej, wraz z rodzicami na Nowennę i mszę św. podczas której kandydaci do bierzmowania złożą deklarację wyrażającą chęć przystąpienia do bezpośredniego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Deklaracje te można odebrać w zakrystii, po mszy św.
8. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu Państwu: Wnęk 238, Sutor 104, z Wilkówki: Kulig nr 78, Wastag nr 204 . O sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy Państwo: Polak, Poręba nr 46, Guc nr 156, Jurek nr 198, Batosz nr 183. 
9. W sali parafialnej jest możliwość nabycia kalendarza rolniczego oraz katechizmów do religii.
10. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia a także chorym i cierpiącym życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedziela oraz Promyczka Dobra dla dzieci.
12. Dnia 22 i 23 września odbędzie się 34 Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.Więcej informacji znajduje się w gablocie parafialnej. 
13. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca śp. Kazimierz Pustułka. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!